Аліса в Задзеркаллі дивитись українською

Аліса в Задзеркаллі онлайн в хорошій якості

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Alice Through the Looking Glass
  • Жанр: пригоди , сімейний , фентезі , Скоро в кіно , Дісней
  • Рік: 2016
  • Країна: США
  • Дата виходу:26 травня 2016, «WDSSPR»3D
  • Режисер:Джеймс Бобін
  • У ролях:Міа Васіковська, Джонні Депп, Клаудіо Енкарнасьон Монтеро, Енн Хетеуей, Хелена Бонем Картер, Майкл Шин, Саша Барон Коен, Алан Рікман, Ендрю Скотт, Рис Іванс
  • Інша назва:Аліса в країні чудес 2

Короткий опис фільму Аліса в Задзеркаллі українською

Опис Твору кінематографа, засновані на класичній літературі, завжди залишаться в ціні і уваги глядачів будь-якого віку. Адже шляхом екранізації можна набагато сформувати сюжет прочитаної книжки, перейнятися ним і дізнатися у вже побачене, нові деталі і нюанси. До числа таких належить продовження першої частини екранізації безсмертного казкової повісті Льюїса Керолла, знятий американським режисером Джеймсом Бобіном під назвою Аліса в задзеркаллі. Прем’єра даної картини відбудеться двадцять шостого травня 2016 року. До числа основних переваг можна віднести максимальну відповідність сюжетом паперового варіанту даного твору. Спецефекти і відмінний акторський склад доповнюють цю картину більш високим якісним рівнем зйомки і смислового навантаження сюжетної складової. Варто відзначити високу точність гри акторів по відношенню до їх книжковим прототипам. Дана гра проявляється у створенні цілісної картини саме авторської атмосфери, які оповиті всі твори цього великого казкаря. Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Аліса в Задзеркаллі Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Аліса в Задзеркаллі / Alice Through the Looking Glass українською

Режисер: Джеймс Бобін У ролях: Джонні Депп, Алан Рікман, Хелена Бонем Картер, Майкл Шин, Енн Хетеуей, Саша Берон Коен, Ед Спиллерс, Міа Васіковська, Ендрю Скотт, Клаудіо Енкарнасьон Монтеро Опис: Казка про Алісу, екранізована в 2010 році, триває. Зйомками «зазеркальных» пригод головної героїні з режисерського крісла керував не Тім Бертон (який не залишив проект, але виступив в якості продюсера), а Джеймс Бобін — глядачі в передчутті продовження. Аліса долає дзеркальну гладь і виявляється в дивовижному світі, схожому на шахову дошку. Вона переміщається по «клітинках», і з кожним кроком для неї відкриваються нові місця, дівчина зустрічається з відомими персонажами і знайомиться з новими. Аліса потрапляє в неймовірні історії, які, як і в першій картині, можуть бути не тільки незвично-кумедними, але й небезпечними. Дивне місце, де одна людина керує ходом часу, ніч може поглинути день, тварини живуть справжньої людської життям, а найстрашніше – це остиглий чай. Що ж такого незвичайного чекає любознательную Алісу по той бік дзеркала? Чи зможе дівчина пройти всі труднощі і повернутися додому? І не вирішить вона залишитися назавжди у нереальному, але такому привабливому і таємничому світі? І найголовніше: чи вдасться їй врятувати доброго друга Капелюшника – адже саме через нього вона переступила поріг Задзеркалля?.. У другій частині фільму в компанії з Міа Васіковська, Енн Хэттэуэй і Джонні Деппом буде неординарний комік Саша Барон Коен. У цьому фентезійному світі і з такими акторами в головних ролях точно захочеться затриматися хоча б на пару годин кіноперегляду.

Сподобався фільм Аліса в Задзеркаллі українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *