Бразилія дивитись безкоштовно в хорошій якості

Бразилія онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Além do Tempo
  • Жанр: Серіали онлайн , мелодрама
  • Рік: 2015
  • Країна: Бразилія
  • Режисер:Рожеріу Гомеш
  • У ролях:Алинне Мораєс, Сауло Арковерде, Даніель Баррош, Отон Бастос, Норма Блум, Ніка Бонфім, Феліпе Камаргу, Луїз Кардосо, Рафаель Кардосо, Кассиано Карнейру
  • Додано / Всього серій:40 з 185
  • Тривалість серії: 50 хв.

Короткий опис фільму Бразилія українською

Опис Джей та його дружина мають схожі інтереси, обидва представника цієї клітинки суспільства — непогані археологи. Працюючи в парі, вони займаються пошуком цінних в історії речей. В один прекрасний момент їм в голову приходить чудова ідея: тепер вони збираються провести дослідження найдавнішого судна, затонулого величезна кількість років тому. Сотні років воно знаходиться під водою, на самому дні дуже глибокого океану. Чоловік, будучи сильною стороною, одягає на себе спеціальний костюм, який призначений для плавання під водою, і робить спуск на дно, де і знаходиться досліджуваний об’єкт. І, як завжди, неприємності починаються в самий несподіваний момент. Саме зараз починає підніматися шторм, який сильно впливає на розкачку судна цих археологів. Волею долі обидві половинки залишаються живі, однак Джею все-таки доводиться трохи постраждати, адже в результаті сильного шторму він отримав серйозні ушкодження, після чого впав у кому. У стані коми головному героєві серіалу Поза часу належить зробити якесь подорож у часі. Він переноситься в Індію колишнього часу. Прокинутися йому доводиться у вигляді якогось офіцера на ім’я Стюарт. Тут, у цих краях, він став особистістю дуже важливою, тієї, за якою готові слідувати люди. Чим далі, тим страшніше. Адже крім пригод і подій, які тут з ним відбудуться, він знайде любов. Так судилося назавжди залишитися в цих краях або ж він все-таки вийде з коми? Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Поза часом Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Бразилія / Brazil українською

Режисер: Володимир Стогніенко Опис: 09 липня 2014 року, середа. 00:00 мск 1/2 фіналу Стадіон: Минейрао — Губернатор Магальянс Пінту (Белу-Орізонті, Бразилія) Глядачів: 58141 (місткість – 58170) Головний суддя: Марко Родрігес Морено (Мехіко, Мексика) ; Асистент: Марвін Торрентера (Мексика) ; Асистент: Марк Гейгер (Бічвуд, Нью-Джерсі, США)

Сподобався фільм Бразилія українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *