Влад онлайн українською

Влад онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: Серіали онлайн , комедія
  • Рік: 2016
  • Країна: Росія
  • Дата виходу:21 березня 2016
  • Режисер:Сергій Сенцов, Федір Стуков
  • У ролях:Дмитро Нагієв, Олександр Гордон, Поліна Гренц, Анастасія Паніна, Володимир Сичов, Данило Вахрушев, Андрій Крижній, Артур Сопельник, Оксана Сидоренко, Карина Мишулина
  • Номер сезону:3 сезон
  • Додано / Всього серій:21 з 21
  • Тривалість серії: 25 хв.

Короткий опис фільму Влад українською

Опис Чудовий, полюбився багатьом глядачам комедійний телесеріал «Фізрук 3-й сезон» триває. Ми знову зможемо спостерігати за життям звичайного хулігана Фоми, який так вміло, влаштувався працювати в школу, і чудово знайшов спільну мову з багатьма своїми підопічними. Наприкінці попереднього сезону, головний герой потрапляє за ґрати, але незабаром він опиниться на волі, адже тут його чекає величезна кількість незакінчених справ. Тетяні так і не пощастило в особистому житті, її серце розбилося, в повній самоті, кинута всіма, вона залишилася посеред величезного залу. А Сашко, як не в чому не бувало, намагаючись не помічати проблеми оточуючих, думає тільки про власне щастя, тому не збирається відпускати від себе Дмитра. Фома бажає помститися за свою відсидку, він усіма силами намагається запроторити у в’язницю Олену, думками як це зробити він повністю забиває собі голову, але при цьому не забуває допомагати оточуючим, знайти власне щастя. Так, Психів, який самостійно зруйнував своє сімейне щастя, і розбігся зі своєю дружиною, він допоможе повернутися в рідний дім, і налагодити стосунки з коханою. Які ще цікаві, неймовірні пригоди чекають фізрука і багатьох інших героїв цієї захоплюючої картини? Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Фізрук 3 сезон Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Влад / Vlad українською

Режисер: Санда Медведєва У ролях: Володимир Путін Опис: Фільм-інтерв’ю був приурочений до п’ятнадцятиріччя перебування у влади Ст. Ст. Путіна. Творці кінострічки охопили період з літа 1999 року до теперішнього часу і описали той шлях, який наша країна пройшла за минулі п’ятнадцять років. Президент згадує про найбільш драматичних і складних моментах сучасної російської історії – загибель екіпажу російської субмарини «Курськ», війну в Чечні, трагічні події на Дубровці і, звичайно ж, про Крим… Спогади Володимира Путіна, інтерв’ю з найвпливовішими політиками і бізнесменами Росії, документальна хроніка, а також унікальні відеоматеріали, зняті особистими операторами Ст. Путіна. Глядачі познайомляться з найбільш цікавими подіями і дізнаються, як у світі змінювалося ставлення до Росії та її президенту. Економічні кризи, Сочинська олімпіада, формування опозиції, події на Болотній площі та проспекті Сахарова, Майдан… Ст. Ст. Путін відповідає на непрості питання Ст. Соловйова і розповідає про тих політичних ситуаціях, в яких вирішувалася доля не тільки нашої країни, але і всього світу.

Сподобався фільм Влад українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *