Відплата

Відплата онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: Серіали онлайн , драма
  • Рік: 2015
  • Країна: Росія
  • Режисер:Олександр Строєв, Олексій Шикін, Михайло Баркан
  • У ролях:Олександр Саюталин, Андрій Авер’янов, Володимир Маслаков, Єгор Кутенков, Ірина Обрезкова, Микита Яковлєв, Кирило Ховрін, Сергій Потапов-Донсков, Володимир Михайлов, Леонід Паранин
  • Додано / Всього серій:12 з 12
  • Інша назва:Політ Білої стріли

Короткий опис фільму Відплата українською

Опис Головні герої цього проекту завжди повинні перебувати у стані повної бойової готовності, так би мовити, бути напоготові. Вони є звичайними оперативниками, яким доводиться реагувати ну що відбулися випадки з шаленою швидкістю, адже екстрені випадки на те і є екстреними, що дорога кожна мить. Група охоронців закону серіалу Біла стріла. Відплата активно бореться з злочинними угрупованнями міста, нерідко переступаючи через встановлені закони. За кругленьку суму з корумпованими суддями цілком можна домовитися. Якщо дати їм необхідні гроші, то реальний вбивця чи ґвалтівник в одну мить може стати невинним. З цієї причини жертви злочинців втрачають всяку віру в справедливість і чесність. Тому до справ приступають оперативники! Ці хлопці готові займатися відновленням справедливості, навіть якщо для цього їм доведеться взяти на себе не найпростіші справи. Вони хочуть, щоб все було чесно, а винуватці були покарані і відбували свій термін у в’язниці. Їх життя теж повні різних проблем, які безпосередньо пов’язані з обраної ними діяльністю: доводиться не спати ночами, займатися ловом бандитів, серйозно ризикувати здоров’ям, виступати в суді перед подкупными суддями. Навіть коли ситуації є повністю безнадійними, до них готові приступити вони, герої цього серіалу! Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Біла стріла. Відплата Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Відплата / Edge of Darkness українською

Режисер:Пол У. С. Андерсон У ролях: Мілла Йовович (Alice), Сієнна Гиллори (Jill Valentine), Мішель Родрігес (Rain), Аріана Энджинир (Becky), Лі Бінбін (Ada Wong), Борис Коджо (Luther West), Йохан Урб (Leon S. Kennedy), Робін Касянов (Tony), Кевін Дюран (Barry Burton), Офилио Портільо (Tony), Одед Фер (Todd / Carlos), Колін Селмон (James ‘One’ Shade) Опис фільму в 3D: в лабораторії секретній корпорації «Амбрелла» створений згубний вірус-Т. Вірус стрімко захоплює Землю і перетворює людей в зомбі, що пожирають людську плоть. Еліс – є останньою надією людства. Їй вдається проникнути в центр головної наукової бази зловісної корпорації і дізнатися дуже багато, і навіть про своє загадкове минуле. Еліс немає шляху назад. Вона йде вперед і шукає винуватців глобальної катастрофи. Виклик, прийнятий в Токіо, Вашингтоні, Нью-Йорку і навіть в Москві, привів її до незвичайним відкриттям, яке змусить переосмислити все, що раніше вважалося правдою.

Сподобався фільм Відплата українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *