Герой дивитись українською

Дивитись Герой онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: Військовий , драма , Скоро в кіно
  • Рік: 2016
  • Країна: Росія
  • Дата виходу:31 березня 2016, «Каро-Прем’єр»
  • Режисер:Юрій Васильєв
  • У ролях:Діма Білан, Світлана Іванова, Олександр Балуєв, Тетяна Лютаєва, Юлія Пересільд, Олександр Головін, Марат Башаров, Олександр Адабашьян, Ліліта Озоліня, Олександр Васильєв
  • Тривалість: 86 хв / 01:26

Короткий опис фільму Герой українською

Опис Представлена драматична військова кінокартина «Герой» переносить свого глядача в початок двадцятого століття, у часи величезних змін, серед яких прості люди намагалися знайти своє щастя. Головними героями кінофільму виступають мила, юна дівчина Віра і хоробрий поручик Андрій. Молоді люди знайомляться при дивних обставинах, але з першої зустрічі їх поглядів, вони розуміють, що створені один для одного. Здається, що їх спільного щастя не зможе ніхто перешкодити, вони створять велику міцну родину, і проживуть довге, сповнене любов’ю життя. Але той трагічний час зламало не одне життя, не винятком стали і долі героїв картини. Починається Перша світова війна, яка забрала в ряди захисників вітчизни багатьох чоловіків, серед них виявляється і Андрій. Тим часом, Віра теж не залишається в стороні від військових дій, юна княжна працює медсестрою в польовому госпіталі. Країна стала зовсім іншою, всі рвуться до влади, вчорашні добрі знайомі, сьогодні ненавидять і зневажають один одного, народ розподілений на два протиборчі табори. Чи є місце любові серед горя і нещастя? Але це невмируще почуття, і воно наповнить про себе, можливо через багато років… Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Герой Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Герой / Hero українською

Випущено : Жанр: Пригоди. Рік випуску: 2012 Тривалість: 01:42:36 Переклад: Проф. (багатоголосих) Режисер: Стівен Фанг У РОЛЯХ: Стівен Фанг, Юань Сяочао, Тоні Люн Ка Фай, Едді Пен, Шу Ци, Деніел Ву, Стенлі Фунг, П’єр Бурдо, Підлогу Філіп Кларк, Кеони Эверингтон, Анджела Бейбі Опис: Ян Лучан – дуже обдарована дитина. Однак навколишні звикли вважати його дурником. Його мати переконує Яна присвятити себе вивченню бойових мистецтв. Послухавшись свою матір, герой картини відправився в далеку село Чень, в якій місцеві жителі досконало володіють тайцзи.

Сподобався фільм Герой українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *