Джек Стронг дивитись безкоштовно в хорошій якості

Джек Стронг дивитись українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Jack Strong
  • Жанр: Біографія , Бойовик , Детектив , драма , кримінал , новинки кіно 2014
  • Рік: 2014
  • Країна: Польша
  • Режисер:Владислав Пасиковский
  • У ролях:Марчін Дорочиньский, Майя Осташевска, Патрік Вілсон, Дмитро Білів, Дагмара Доминчик, Олег Масленников, Кшиштоф Печиньский, Мирослав Бака, Збігнєв Замаховский, Кшиштоф Глебиш
  • Звук: Одноголосный
  • Інша назва:Під псевдонімом: Джек Стронг
  • Тривалість: 128 хв. / 02:08

Короткий опис фільму Джек Стронг українською

Опис Дана картина просто насичена всілякими епізодами з погонями і шпигунськими іграми. Режисер і вся команда змогла передати всі емоції і переживання ключового героя як можна краще. Варто помітити істотну особливість – це достовірність всіх подій, які высветлены в цій кінокартині. Бо в корені всієї історії лежить правдиві подій. Комуністичний режим і порядок, який показаний тут немов медаль, має дві супротивні сторони, так як не все було настільки райдужно і благополучно, як хотілося. Люди, які почали протестувати, обурюватися і противитися цій системі доводиться мати прямий зв’язок з нею. Ключовий герой – майор по імені Ришард після підвищення по кар’єрних сходах і отримання звання полковника, відправляється з розвідувальною місією у штати. Він чудово обізнаний з усіма задумами Радянського Союзу, і дуже переживає за батьківщину, так як їй завдадуть більше всього непоправної шкоди. Вона стане полем для кровопролиття між Європою і Союзом. Після відправки в штати, полковник він отримує позывное ім’я «Джек Стронг» і він відчуває важкі часи, його сімейне життя – валитися. Яким же чином Ришард подолає всі труднощі? Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Джек Стронг Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Джек Стронг / Jack Strong українською

Режисер: Владислав Пасиковский У ролях: Марчін Дорочиньский, Майя Осташевска, Патрік Вілсон, Дмитро Білів, Дагмара Доминчик, Олег Масленников, Кшиштоф Печиньский, Мирослав Бака, Збігнєв Замаховский, Кшиштоф Глебиш Опис: Події фільму починаються в 1968 році, коли майором Куклинским готується план проведення військових навчань в країнах Варшавського договору. Майор Куклінський дає собі звіт в тому, що СРСР може розглядати можливість вторгнення в Західну Європу і країни НАТО, які не достатньо озброєні і будуть змушені вести контратаку ядерними ударами по Польщі, його рідній землі, де будуть знаходитися сили першого і другого кидків. Після цілого ряду важких подій: самоспалення філософа Сівця, протестуючого проти вторгнення в Чехословаччину, жорстокого придушення страйків у Гданську в 1970 році, Ришард Куклінський, вже в званні полковника, вирішує скористатися зв’язками у польських і радянських військових колах і можливістю доступу до документів з грифом «цілком таємно» і стає агентом ЦРУ. Запрошуємо вас дивитися онлайн в нашому кінотеатрі фільм «Джек Стронг» (2014).

Сподобався фільм Джек Стронг українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *