Дивитись Втікачі онлайн українською

Дивитись Втікачі онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: Серіали онлайн , кримінал
  • Рік: 2015
  • Країна: Росія
  • Режисер:Андрій Щербінін
  • У ролях:Максим Аверін, Олексій Воробйов, Ксенія Кутепова, Катерина Кузнєцова, Івар Калниньш, Сергій Перегудов, Олександр Баширов, Сергій Маркєєв, Христина Кузьміна, Єгор Петренко
  • Номер сезону:1 сезон
  • Додано / Всього серій:16 з 16

Короткий опис фільму Втікачі українською

Опис Кримінальна багатосерійна стрічка «Гастролери» розповідає історію двох братів, які проживають в Тамбові. Володимир і Михайло крокують по життю разом, вони самі змогли влаштувати своє майбутнє, і на теперішній час ні в чому не потребують. Вова є власником одного з престижних ресторанів міста, він має нормальні стосунки з місцевою братвою, яка любить відвідувати його заклад, щоб смачно поїсти і обговорити наболілі питання. Здавалося б, нічого не може зіпсувати життя братам, але недалекі погляди Михайла призвели до біде. Будучи оптимістом по життю, хлопець іноді не замислюється про зроблене, тому частенько потрапляє в різні безглузді ситуації. Молодший брат налаштовує проти себе та Володимира кримінальних авторитетів, які тепер хочуть крові головних героїв. Розуміючи, що сили зовсім не рівні, хлопці вирішують втекти з міста, щоб уникнути розправи. Місцем свого призначення вони вибирають Литву, адже старший брат вже бував там в юності, і в нього, на новому місці, залишилося кілька вірних друзів, які можуть допомогти на перший час. Герої картини чудово розуміють, що додому повернутися не вийде, а з бізнесом доведеться розпрощатися, тому необхідно починати все спочатку… Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Гастролери / Втікачі 1 сезон Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Втікачі / Fled українською

Режисер: Рустам Мосафір У ролях: Петро Федоров, Єлизавета Боярська, Валерій Гришко, Сергій Цепов, Олександр Самойлов, Ерік Жолжаксынов, Кирило Анісімов, Юріс Лауціньш, Сейдулла Молдаханов, Гульнур Кожахметова Опис: Росія імператорських часів. Мисливці за головами переслідують Павла. Їх завдання — схопити його. Не дуже-то важливо, чи залишиться він при цьому живим чи ні. Герою трилера вдається дістатися до тайги. Тут він зустрічається з юною дівчиною, яка згодна стати його провідником. Тепер і життя Усті – дівчата-провідника, піддається небезпеці. Перед вами справжнє полювання за живими людьми. Для жалю тут зовсім немає місця. Одна сторона намагається всіма силами врятуватися, інша — всіма силами зловити втікачів. У цій небезпечній грі повинен перемогти найсильніший. У героїв кінострічки немає права не тільки на помилку, але і на перепочинок.

Сподобався фільм Втікачі українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *