Дивитись Манхеттен онлайн українською

Дивитись Манхеттен онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

 • Оригінальна назва: Manhattan 2 season
 • Жанр: Серіали онлайн , драма
 • Рік: 2015
 • Країна: США
 • Дата виходу:13 жовтня 2015
 • Режисер:Томас Шламми, Деніел Эттиэс, Періс Барклай
 • У ролях:Рейчел Броснахэн, Майкл Чернус, Крістофер Денэм, Алексія Фаст, Катя Херберс, Джон Бенжамін Хіккі, Гаррі Ллойд, Деніел Стерн, Олівія Вільямс, Ешлі Цукерман
 • Звук: Kerob — (українською мовою)
 • Номер сезону:2 сезон
 • Додано / Всього серій:10 з 13
 • Тривалість серії: 43 хв.

Короткий опис фільму Манхеттен українською

Опис В представленій драматичної, багатосерійної картині «Манхеттен 2-й сезон» розповідається про появу на світ одного з найбільш небезпечних і смертоносних знарядь, будь-коли придуманих людиною – ядерній бомбі. Дії кінокартини відбуваються в часи другої світової війни, на території Сполучених Штатів Америки, а точніше, на секретній базі, що знаходиться в пустелі Нью-Мексико. Саме туди закидають групу вчених, які повинні працювати над проектом. Можливо, якщо б, вчені знали, над чим працюють, то не продовжували свої праці, а так, проект «Манхеттен» був настільки засекречений, що лише окремі особи держави мали доступ до оригінальних файлів. У роботі над ядерною боєголовкою в першовідкривачів відбувалося безліч помилок і труднощів, все це внаслідок недомовленості, брехні і секретів один від одного. Але, не дивлячись на всі негаразди, вчені продовжували працювати, адже це був єдиний шанс вижити в такий важкий для країни час. Секретним об’єктом, і роботою на ньому, всерйоз зацікавилися шпигунські служби інших держав, і незабаром світу стає відомо, над чим працюють вчені в американській пустелі. Все, наввипередки намагаються виготовити подібну зброю, але вже не повторюючи помилок американців… Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Манхеттен 2 сезон Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Манхеттені / Manhattan українською

Режисер: Томас Шламми, Періс Барклай, Білл д’еліа У ролях: Джон Бенжамін Хіккі, Рейчел Броснахэн, Стів Ларесэ, Яронь Уайт, Катя Херберс, Тара Елліотт, Родні Нэйджел, Беррі Р. Уайт, Майкл Чернус Опис: Дія картини відбувається в середині 20-го століття. У ці роки німецька імперія починає захоплення світового панування. В результаті віроломних дій їх політичних діячів, практично вся європейська територія окупована бійцями вермахту. Радянські війська відважно ведуть важкі бої з солдатами країни-агресора. Великобританія в тандемі з США проводять важкі бої в африканській державі. Вони готуються до відкриття 2-го фронту. Друга світова війна створила для людства велика кількість моральних проблем: вибір між злом і добром, совістю і злочином, чесністю і зрадою. Про всі ці пригоди ви зможете спостерігати у новэлле під назвою «Манхеттен», заснованої на події реального життя. Протягом 2-ї Світової війни провідні держави світу концентрували більшу частину своїх зусиль не на протидії фашизму, а на створенні найнебезпечнішого ядерної зброї. Програма по його створенню в США була позначена кодовою назвою «Проект Манхеттен». Той, хто стане власником потужного зброї, зможе диктувати власні умови країн всього світу, не боячись відмови. В пустельних пісках Нью-Мексико, у невеликому містечку під найменуванням Лос-Аламос цей проект розробляють кращі фахівці-ядерники.

Сподобався фільм Манхеттен українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *