Дивитись Тінь онлайн українською

Тінь

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: детектив , мелодрама
  • Рік: 2015
  • Країна: Росія
  • Дата виходу:13 грудня 2015
  • Режисер:Наталія Микрюкова
  • У ролях:Карина Разумовська, Ілля Соколовський, Антон Батырев, Юрій Анпілогов, Максим Радугін, Григорій Кирдяшкин, Анастасія Німець, Наталія Бєляєва, Михайло Богдасаров, Анастасія Привалова
  • Додано / Всього серій:4 з 4

Короткий опис фільму Тінь українською

Опис Сюжет серіалу Тінь бабки заснований на захоплюючі пригоди, які мають безпосередній зв’язок з містикою, а так само детективними історіями. У вир подій потрапила і чарівна Світлана, яка є особливо ефективною і приємною. Її життя було звичайною, нічим не примітною і тихою. Але в один момент ситуація сильно змінюється, втім, як і її життя. Відбувається це в той момент, коли їй довелося зустріти дівчину, яка не є її копією, точніше, дуже схожою на неї. Вона ніби живе життям Світлана, проходить через все те ж, що і вона сама. Всі дати збігаються рік, місяць та число народження, місце проживання та ім’я. Так і поведінка у них нічим не відрізняється. Ця зустріч змінює життя дівчини в гіршому напрямку, робить її ще більш поганий і жахливою, перевертає все з ніг на голову. Жінці треба діяти, щось придумувати і вирішувати, як подолати ситуацію, що виникла. Вона приймає рішення виїхати з цих місць, щоб почати нове життя, однак її копія не збирається її залишати, вона слід за нею і знаходить її на новому місці проживання. Вона знову починає руйнувати її життя, тепер вже нову. Трохи пізніше Світлана дізнається страшні речі, які сильно її лякають. Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Тінь бабки Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Тінь / The Shadow українською

Режисер: Девід С. Кас ст. У ролях: Уес Браун, Кевін Сорбо, Гейл О ‘ Грейді, Шеннон Лусіо, Дейв Флорек, Стефен Бріджуотер, Міка Алберті, Грег Евіган, Шейн Джонсон, Ерік Од Опис: Сюжет цього вестерну під назвою «Тінь над Месой» оповідає глядачам історію хед-хантера Уеса Ролинса, виконаного легендарним Уесом Брауном. Після тривалої відсутності Ролинс приїжджає додому, де дізнається шокуючу новину: його мати мертва і, як стверджують його дід і бабуся, до її смерті цілком міг докласти руку його батько, якого він ні разу не бачив. Йдучи по сліду свого татуся Рея Істмана, Уес випадково опиняється втягнутим в самий центр конфлікту, що розгорівся між його батьком і лендлордом з тих місць Пітер Доуди. За класикою жанру, багач Доуди намагається змусити тата Уеса Ролинса продати свою плантацію за смішну суму. Той, природно, відмовляється. Однак Доуди для досягнення своїх меркантильних цілей вступає в змову з дружиною Істмана – Моною. Тепер перевага сил не на стороні Рея… Уес розбирається в ситуації і розуміє, що той в смерті матері абсолютно не винен. І більше того, навіть не підозрював про те, що у нього є син. У Веса Ролинса прокидаються теплі почуття до свого знову спеченому батькові, і він вирішує пліч-о-пліч з ним стати на захист власності батька від зажерливого землевласника і його поплічників.

Сподобався фільм Тінь українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *