Замок в Італії онлайн в хорошій якості

Замок в Італії онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Un château en Italie
  • Жанр: комедія , драма
  • Рік: 2013
  • Країна: Франция
  • Дата виходу:19 грудня 2013, «ПРОвзгляд»
  • Режисер:Валерія Бруні-Тедескі
  • У ролях:Валерія Бруні-Тедескі, Луї Гаррель, Філіппо Тімі, Маріса Бруні-Тедескі, Ксав’є Бовуа, Селін Саллетт, Піппо Дельбонно, Андре Вільм, Сільвіо Орландо, Марі Рів’єр
  • Звук: Багатоголосий
  • Тривалість: 104 хв / 01:44

Короткий опис фільму Замок в Італії українською

Опис Героїні, представленого драматичного фільму з елементами комедії «Замок в Італії», вже за сорок, а вона досі не заміжня і не має своєї власної сім’ї. Всю свою життєву енергію Луїза витратила на театр, мріючи стати відомою актрисою, але це, на жаль, у неї не вийшло. Постійною зайнятістю, вивчаючи сценічні ролі, героїня фільму забувала про особисте життя, перебиваючись швидкоплинними знайомствами, навіть не замислюючись про чоловіка і дітей, так і відповідної партії для жінки не було. Тепер її мрії спрямовані на створення сім’ї, вона найбільше бажає стати матір’ю, але на її шляху не зустрічаються нормальні чоловіки. Ще однією проблемою в набутті власної родини стає смерть батька, і фінансові труднощі матері, якій доводиться утримувати дороге маєток в Італії, на яке в місяць йде більше двох тисяч євро. Крім цього, в лікарні перебуває брат героїні, яким гроші на лікування дає теж мати, і щоб уникнути фінансових проблем вона вирішує продати величезний замок. У той же час у Луїзи з’являється молодий парубок, явно бажає серйозних стосунків з героїнею. Незабаром їх відносини переходять в роман, але і тут виникає проблема, у Луїзи і Натана абсолютно різні бажання в життя. Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Замок в Італії Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Замок в Італії / Un Château en Italie українською

Режисер: Валерія Бруні-Тедескі У ролях: Валерія Бруні-Тедескі, Луї Гаррель, Філіппо Тімі, Маріса Бруні-Тедескі, Ксав’є Бовуа, Селін Саллетт, Піппо Дельбонно, Андре Вільм, Сільвіо Орландо, Марі Рів’єр Опис: Французька драматична комедія «Замок в Італії» оповідає про проблеми родини, що живе в старовинному італійському замку. У цьому місці відбуваються зустрічі героїв, тут вони радіють, переживають, сваряться, миряться, одним словом — живуть. Автори кінострічки представили повчальну історію про людей, у яких немає ні бажання, ні сил дружно співіснувати і вирішувати проблеми разом. На тлі історії родини промисловців показана історія головної героїні – Луїзи, яка зустріла свого колишнього коханого і виявила, що почуття до нього запалали ще сильніше, ніж раніше. Героїня не може сповна насолоджуватися життям із-за сімейних проблем: її брат серйозно хворий, а з матір’ю настільки складні відносини, що Луїза не може поділитися з нею своїми радощами і труднощами. Кінокартина містить не тільки сумні сторінки. В життя головних персонажів є і успіхи, і радісні моменти. Головна лінія – полум’яна любов Луїзи до свого коханого, якого вона знайшла знову. Як у більшості французьких мелодраматичних картинах, події подано через призму роздумів і почуттів героїні.

Сподобався фільм Замок в Італії українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *