Крик сови онлайн в хорошій якості

Дивитись Крик сови онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: детектив , кримінал
  • Рік: 2013
  • Країна: Росія
  • Дата виходу:5 листопада 2013
  • Режисер:Олег Погодін
  • У ролях:Сергій Пускепаліс, Андрій Мерзлікін, Марія Миронова, Євген Дятлов, Андрій Феськов, Анатолій Васильєв, Ігор Савочкін, Серафима Нізовская, Василь Бочкарьов, Сергій Юшкевич
  • Номер сезону:1 сезон
  • Додано / Всього серій:10 з 10
  • Тривалість серії: 50 хв.

Короткий опис фільму Крик сови українською

Опис Російський кінематограф представив свою чергову роботу – восьми серійний фільм під назвою «Крик сови». Всі події відбуваються в 1957 році. У невеликому містечку починають відбуватися дивні й загадкові події. Постійно здійснюються різного роду злочини, після яких не залишається ніяких зачіпок, ні доказів, ні свідків. Жителі в паніці — їм страшно не те, щоб виходити з дому, а навіть залишатися у своїх квартирах. За розслідування беруться два бувалих сищика — місцевий міліціонер Балахнин і співробітник КДБ Мітін. Але це не просто чергова ланцюжок злочинів. Слідчим доведеться зіткнутися з тим, чого вони раніше в своїй кар’єрі і не зустрічали. Жорстокі вбивства і хамовиті пограбування можуть поставити їх у безвихідь. Чи зможуть вони впоратися з витонченим злочинним розумом і обійти його плани? Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Крик сови 1 сезон Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Крик сови / Hoot українською

Режисер: Олег Погодін У ролях: Сергій Пускепаліс, Андрій Мерзлікін, Марія Миронова, Євген Дятлов, Андрій Феськов, Анатолій Васильєв, Ігор Савочкін, Серафима Нізовская, Василь Бочкарьов, Сергій Юшкевич, Наталія Височанська, Олександр Марушев, Євгенія Дмитрієва, Ернст Романов, Ера Зіганшина, Євген Ганелін, Микола Харитонов, Володимир Матвєєв, Ганна Уколова, Олег Алмазів, Олександр Нестеров, Наталя Данилова, Аркадій Волгін, Сергій Барковський, Наталя Ткаченко, Анатолій Горін, Геннадій Алімпієв та ін Опис: Події відбуваються в період хрущовської «відлиги», в 1957 році. Низка зухвалих злочинів стрясає один з міст Псковської області. В одній із сутичок злочинців з правоохоронними органами серйозно поранений капітан Юрій Сиротін – один з кращих співробітників міліції. Опинившись в несвідомому стані, він починає говорити по-німецьки. Ця обставина призводить до розслідування, яке доручено Івану Мітіну – співробітнику обласного ГБ. Він взаємодіє з майором Балахниным – кращим другом Сиротіна. Мітін та Балахин не дуже симпатизують один одному, а крім того, обидва закохуються в Ніну, працівницю пошти. В ході розслідування на світ з’являється чимало болісних таємниць, якими ще з часів війни сповнена життя місцевих жителів. Детективний фільм «Крик сови» ви можете дивитися онлайн прямо зараз.

Сподобався фільм Крик сови українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *