Меркурій в небезпеці дивитись українською

Меркурій в небезпеці

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Mercury Rising
  • Жанр: Бойовик , трилер , кримінал , драма
  • Рік: 1998
  • Країна: США
  • Режисер:Харольд Беккер
  • У ролях:Брюс Вілліс, Алек Болдуін, Мико Хьюз, Чі МакБрайд, Кім Діккенс, Роберт Стентон, Бодхі Элфмэн, Керрі Престон, Ліндсі Гинтер, Петер Стормаре
  • Звук: Дубльований
  • Тривалість: 111 хв / 01:51

Короткий опис фільму Меркурій в небезпеці українською

Опис Саймон — хлопчик дитячих років, зовсім ще дитина, не встиг побачити життя. Проте є у нього одна риса, що відрізняє його від усіх інших дітей. Це проявляється в його неординарних здібностях. Але ці здібності насправді не так гарні, адже через них у нього можуть початися серйозні неприємності, носять національний характер. Справа в тому, що всі ті, хто працює на уряд, стали розробниками якогось новітнього коду, який отримав назву Меркурій. Так вони назвали код, який вважають неможливим для розшифровки. Саймону не зовсім пощастило. На превеликий жаль, цей дев’ятирічний хлопчик, як ніхто інший, все-таки розгадав секрет цього коду. Він не просто розшифрував його, але й зробив це так легко і невимушено, як інші діти його віку звикли займатися читанням книг. Дізнавшись цю інформацію, людина, яка стоїть на чолі розробки даної програми, дає підлеглим вказівки про знищення цього хлопчика з лиця Землі. Щоб створити цей код, було вкладено величезну кількість грошей. І світу зовсім не хотілося б, що всі вони раптом зникли з-за одного хлопчика, який опинився досить розумним. Однак люди, які повинні зайнятися цим хлопчиком, зовсім не врахували, що на його боці опиниться якийсь Джеффріс — колишній агент служби ФБР. Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Меркурій в небезпеці Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Меркурій в небезпеці / Mercury Rising українською

Опис: Уряд США витратив кілька мільярдів доларів на розробку нового принципу шифрування, який отримав назву «Меркурій». Вважалося, що ніхто на планеті не зможе дешифрувати цей шифр, але знайшовся хлопчина, який, навіть не знаю основних принципів шифрування і дешифрування, легко, як відкриту книгу може читати надсекретний код. На хлопчика починається полювання, але знаходиться федеральний агент, по імені Арт Джеффріс, який вважає, що хлопчик ні в чому не винен і не заслуговує такого ставлення до себе.

Сподобався фільм Меркурій в небезпеці українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *