Муха онлайн українською

Муха онлайн

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: кримінал , драма
  • Рік: 2015
  • Країна: Росія
  • Дата виходу:20 грудня 2015
  • Режисер:Анатолій Артамонов
  • У ролях:Артем Карасьов, Віра Шпак, Олексій Красноцветов, Олексій Нілов, Єгор Петренко, Станіслав Мухамадеев, Дмитро Лебедєв, Кирило Нагієв, Олег Жилін, Михайло Єлісєєв
  • Додано / Всього серій:4 з 4

Короткий опис фільму Муха українською

Опис Героям, навколо яких розгортається сюжет серіалу Іспанець, доведеться вести боротьбу за право бути щасливим. Не так давно, хлопці з іменами Саша і Костя, які є людьми зі схожими долями, були володарями власного маленького світу. У ньому знаходилися одні лише вагони, поржавілі від часу, що тягнеться залізна дорога, по якій ходять поїзди, прекрасні сходи і заходи сонця, спостерігати за якими можна з довколишнього мосту. Ці хлопці пройшли через багато. У лихі дев’яності їм вдалося не просто вистояти перед сильним напором, але і залишитися розсудливими людьми, чесними і добрими. Але щасливими вони можуть залишатися лише до того моменту, коли на їх життєвому шляху з’являється перешкода у вигляді поліцейських. Причому не просто поліцейських, а корумпованих представників закону. За гроші вони можуть зробити все, що потрібно. Завдяки цим доброзичливцям хлопці потрапляють в свого роду притулок таких же безпритульних, як і вони самі. Тут-то їм і належить усвідомити, що життя — штука жорстока і, часом, несправедлива. В стінах притулку вони зіткнуться з підступним і повним злоби директором, що користуються службовим становищем, а так само дітьми, що бажають зла по відношенню до інших. Здається, ті перебувають у стані безумства. Як далі складеться доля цих маленьких хлопчаків? Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Іспанець Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Муха / The Fly українською

Режисер: Володимир Сутеев Буває так, що коли хочеш зробити щось добре, чомусь трапляється щось не дуже гарне. У мультфільмі «Муха-цокотуха», знятого за мотивами відомого твору Корнія Чуковського, саме це і сталося. Запрошуємо дивитися онлайн чудовий мультиплікаційний фільм, історія якого, здається, настільки банальна, однак мультфільм увібрав в себе велику кількість як позитивних, так і негативних образів, ніж став не тільки цікавий, але і повчальний. Муха – головна героїня, знаходить невідомий скарб – грошики, на які вона вирішує влаштувати велике застілля і порадувати своїх друзів. По дорозі на базар, де планувалося придбати самовар, з героїнею трапляється неприємна і навіть страшна історія. Попередимо відразу: все закінчиться дуже добре. Так що, сміливо дивіться мультик всією родиною.

Сподобався фільм Муха українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *