Небраска дивитись безкоштовно в хорошій якості

Небраска онлайн в хорошій якості

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Nebraska
  • Жанр: Фільми онлайн HD , драма
  • Рік: 2013
  • Країна: США
  • Дата виходу:28 лютого 2014, «WDSSPR»
  • Режисер:Олександр Пейн
  • У ролях:Брюс Дерн, Уїлл Форте, Джун Скуиб, Боб Оденкерк, Стейсі Кіч, Мері Луїза Вілсон, Ренс Ховард, Тім Дрісколл, Девін Ретрей, Анджела Мак’юен
  • Звук: Багатоголосий
  • Тривалість: 115 хв. / 01:55

Короткий опис фільму Небраска українською

Опис Життя головного героя драматичного кінофільму «Небраска» не вдалася, сім’я давно розпалася, з сином склалися напружені відносини, так і нормально працевлаштуватися чоловікові ніяк не виходило. Від накопичення негативу в долі, він почав вживати алкоголь, що незабаром увійшло в звичку, і для всіх оточуючих, в тому числі і для колишньої своєї родини, герой стрічки стає звичайним п’яницею, що ніяк не могло поліпшити його статус. Але коли-то неприємності повинні скінчитися, і в житті настає світла пора, от і цій людині посміхається, нарешті, удача. Купивши лотерейний квиток, в якому опинилася виграшна комбінація, він повністю змінює своє життя. В один момент ставши мільйонером, герой представленого кінофільму, сам не дуже вірить у свою удачу, але виграш необхідно забрати, і для цього потрібно відправитися в Небраску. Втомившись від усіляких життєвих проблем, чоловік ще вирішується на поїздку, яку не зовсім бажає вирушати. Він просить свого сина підтримати його в далекій дорозі, і той погоджується на пропозицію батька, хоч думає, що це чергова вигадка батьків. В дорозі у родичів буде достатньо часу, щоб переосмислити все своє життя, і знайти спільну мову між собою. Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Небраска Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Небраска / Nebraska українською

Режисер: Олександр Пейн У ролях: Брюс Дерн, Уїлл Форте, Джун Скуиб, Боб Оденкерк, Стейсі Кіч, Мері Луїза Вілсон, Ренс Ховард, Тім Дрісколл, Девін Рэтрэй, Анджела Мак’юен Опис: У центрі сюжету батько-алкоголік, який виграв 1000 000 доларів. Сам він не бажає робити далеку подорож з Монтани в Небраску, де необхідно забрати виграш. Син майбутнього мільйонера, якому йде третій десяток, не може повірити в те, що квиток справді виграшний, але приймає рішення разом з батьком відправитися в шлях, бажаючи зберегти його від різних неприємностей і небезпек і маючи наміри під час подорожі зблизитися з батьком.

Сподобався фільм Небраска українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *