Нескінченно білий ведмідь онлайн

Дивитись Нескінченно білий ведмідь онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Infinitely Polar Bear
  • Жанр: комедія , драма , новинки кіно 2014
  • Рік: 2014
  • Країна: США
  • Режисер:Майя Форбс
  • У ролях:Зої Салдана, Марк Руффало, кейр о Дуллеа, Уоллес Володарски, Имоджин Володарски, Ешлі Ауфдерхайд, Мері о’рурк, Брианн Брози, Адам Ст. Майэрсон, Вільям Ксифарас
  • Звук: Багатоголосий
  • Тривалість: 90 хв / 01:30

Короткий опис фільму Нескінченно білий ведмідь українською

Опис Драматична кінокомедія, представлена в художньому фільмі «Нескінченно білий ведмідь», розповідає про подружню пару, Меггі і Кэмероне. На перший погляд, можна побачити зразкову сім’ю, батько, мати і двоє прекрасних дочок, але не все так гладко. Кемерон страждає важкою хворобою, у нього маніакально-депресивний психоз, і часом його напади сильно лякають оточуючих. Лікарі безсилі проти цієї хвороби, і після чергового нападу, Меггі змушена викликати невідкладну допомогу, щоб ті заспокоїли розбушувався дружина. Пройшовши прискорений курс лікування в лікарні, чоловік повертається додому. Разом з дружиною вони вирішують, що йому слід трохи пожити окремо, і він їде в заміський будинок. Час від часу він бачиться з сім’єю, але цього, природно, недостатньо. Незабаром у Меггі з’являється вигідну пропозицію з працевлаштування, але необхідно їхати в інше місто. Він звертається до чоловіка, щоб той тимчасово приглянув за дочками. Кемерон, природно, погоджується, адже йому випав щасливий випадок довести всім, що він адекватний, може подбати про своїх дітей. Він повинен докласти максимум зусиль, адже від його поведінки за цей короткий час, буде залежати подальша доля. Чи зможе чоловік повернути свою сім’ю? Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Нескінченно білий ведмідь Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Нескінченно білий ведмідь / Infinitely Polar Bear українською

Режисер: Майя Форбс У ролях: Зої Салдана, Марк Руффало, кейр о Дуллеа, Уоллес Володарски, Имоджин Володарски, Мері о’рурк, Брианн Брози, Адам Ст. Майэрсон, Вільям Ксифарас Опис: За основу драматичної кінострічки взята життєва історія подружньої пари Кемерон і Мегі, благополучно які виховують двох чудових доньок. Проте роками вибудувана сімейна ідилія, може відразу зруйнуватися. Головний герой страждає маловивченим у 70-ті роки страшним захворюванням – біполярним афективним розладом. Воно характеризується маніакальними і депресивними станами, а іноді і змішаними, які з певною частотою змінюють один одного. У Кемерона часті перепади настрою і постійні зриви, що є небезпечним для його дружини і маленьких донечок. Мегі і двом дівчаткам довелося покинути Кемерона, адже захворювання стало ще більше розвиватися. Нещасний Кемерон намагається довести сімейства і самому собі, що він нормальний і адекватний чоловік. Але із-за хвороби герою постійно відмовляють в роботі. Так Мегі і дітям теж живеться нелегко. Тому Мегі вирішує відправитися на спеціальні курси, які допоможуть їй знайти стоїть роботу. Тільки вчитися потрібно близько року в чужому місті. Тому Мегі звертається з проханням до не завжди осудної чоловікові, щоб він забрав до себе донечок і подбав про них, як справжній батько. Чи впорається Кемерон, ви дізнаєтеся, подивившись запропоновану кінострічку до кінця?

Сподобався фільм Нескінченно білий ведмідь українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *