Охоронець

Охоронець дивитись безкоштовно в хорошій якості

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Maryland
  • Жанр: трилер , драма , новинки кіно 2016
  • Рік: 2016
  • Країна: Франція, Бельгія
  • Дата виходу:14 січня 2016
  • Режисер:Аліс Винокур
  • У ролях:Маттіас Шонартс, Дайан Крюгер, Поль Ами, Zaïd Errougui-Demonsant, Персі Кемп, Віктор Понтекорво, Майкл Даубер, Франк Торресильяс, Чемс Еддін, Філіп Хаддад
  • Звук: Багатоголосий
  • Тривалість: 101 хв / 01:41

Короткий опис фільму Охоронець українською

Опис Винсет — молодий чоловік, який був одним з учасників жахливої війни в Афганістані. Після повернення з поля бою, він ніяк не може забути всього того, що сталося з ним там, у далеких краях. Його постійно мучать спогади, не даючи хлопцеві ніякого спокою. Тепер за дорученням він є охоронцем якоїсь Джессі, яка є особливою дуже важливою. Вона — дружина одного з вельми успішних бізнесменів. Винсет живе в їх маєтку і повинен постійно перебувати поруч з нею. Хлопець відчуває до чарівній дружині начальника якийсь потяг, почуття. Незважаючи на це, він добре розуміє, що повинен виконувати свої обов’язки, захищати її та захищати. Крім цього є у нього ще одна проблема, страшніше, ніж звичайне потяг. Його часто відвідують різні галюцинації і жахливі страхи. Навіть якщо обстановка в сім’ї і місті — досить спокійна, все йде тихо і мирно, то охоронець вдається помітити якусь зовнішню загрозу, є досить небезпечною. Так що ж це за така загроза? Бути може, чергова його галюцинація і він став параноїком? Або ж, навпаки, все це — абсолютна реальність і йому з Джессі може загрожувати небезпека? Прав він чи це черговий плід його уяви? Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Охоронець Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Охоронець / Maryland / Disorder українською

Режисер: Аліс Винокур У ролях: Маттіас Шонартс, Дайан Крюгер, Поль Ами, Персі Кемп, Віктор Понтекорво, Майкл Даубер, Франк Торресильяс, Чемс Еддін, Філіп Хаддад Опис: Війна ніколи не проходить безслідно, на якій стороні б ти не був учасником, в якій якості не воював, став переможцем або переможеним. Головний герой фільму «Охоронець» опинився в центрі подій афганської війни в якості бійця спецназу. Множинні поранення, контузії, травми зробили з молодої людини практично нездатного ні на яку роботу, коли він опинився в мирному житті. Пошуки роботи були безрезультатними. Проблема зі слухом після черепно мозкових травм, болісні галюцинації — все це заважало Вінсенту бути корисним на цивільній службі. Але без роботи неможливо жити. І тут приятель прийшов на виручку, коли запропонував їй піти на службу в охорону до однієї сім’ї. Тоді Вінсенту було нікуди діватися, і він змушений був погодитись. Познайомившись з подружжям, охоронець перейнявся антипатією до обох. Але служба є служба. Тому день за днем він працював заради свого заробітку. І вийшло так, що неприязнь до молодої господині будинку раптом почала переростати у велику симпатію. До того ж виявилося, що ці почуття були взаємними. Тепер у Вінсента починаються серйозні неприємності. Адже господар будинку жорстокий, і він не простить їм зради. Він готовий їх розірвати на дрібні шматочки разом зі своїми поплічниками. Як бути, як захистити свою любов і її дитини. Готовий Вінсент знову пригадати все, чому його вчили на курсах бійця спецназу?

Сподобався фільм Охоронець українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *