Параноя дивитись безкоштовно в хорошій якості

Параноя

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Paranoia
  • Жанр: трилер , драма
  • Рік: 2013
  • Країна: США, Індія, Франція
  • Дата виходу:15 серпня 2013, «Централ Партнершип»
  • Режисер:Роберт Лукетіч
  • У ролях:Ліам Хемсворт, Гарі Олдман, Ембер Херд Депп, Харрісон Форд, Лукас Тілл, Ембет Девідц, Джуліан Макмехон, Джош Холлоуей, Річард Дрейфусс, Анджела Сарафян
  • Звук: Дубльований
  • Тривалість: 106 хв / 01:46

Короткий опис фільму Параноя українською

Опис Самий звичайний хлопчина з Брукліна Адам Кессіді все життя мріяв одного разу досягти справжнього успіху, змінити все навколо себе і жити не так, як жили його рідні. На шляху до своєї головної мрії, Адам був готовий на все і ось через якийсь час йому посміхається удача, і він отримує можливість почати роботу в одному з найбільших телекомунікаційних корпорацій світу. Можливо, це саме той шанс, якого він чекав все це час і тепер йому залишається тільки проявити себе, щоб отримати довгоочікуване місце в цій команді. Здавалося, що удача була так близька, і все йшло як не можна краще, але в одну мить головний герой картина Параноя робить фатальну помилку, після якої бос негайно його звільнить. Адам був упевнений, що виправити ситуацію уже неможливо, але несподівано глава компанії Ніколас Уайт пропонує йому залишитися на колишній посаді і навіть отримати надбавку до зарплати за однієї умови: якщо Адам погодиться влаштуватися в конкуруючу компанію, стежити за своїм новим керівником Джокам Годдардом та повідомляти про все, що відбувається в цій компанії безпосередньо йому. На перший погляд завдання виявилося не таким вже й складним і заради гідної роботи і просування по службі можна погодитися з цими умовами, однак молодий хлопець і не підозрював, що саме він погоджується… Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Параноя Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Параноя / Paranoid українською

Режисер: Роберт Лукетіч У ролях: Ліам Хемсворт, Гарі Олдман, Ембер Херд, Харрісон Форд, Лукас Тілл, Ембет Девідц, Джуліан Макмехон, Джош Холлоуей, Річард Дрейфусс, Анджела Сарафян Опис: Адаму Кессіді – типовому «білому комірцю», одного разу сильно не пощастило. Адам працює у великій телекомунікаційній корпорації молодим спеціалістом. Одного разу він робить серйозну помилку, що має дорогі наслідки. Після цього він стикається з суворим президентом компанії, який погоджується не звільняти винуватця при виконанні однієї умови: Кессіді буде шпигувати за літнім наставником боса.

Сподобався фільм Параноя українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *