Політ Фенікса онлайн українською

Політ Фенікса дивитись українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Flight of the Phoenix
  • Жанр: Бойовик , драма , пригоди , триллер
  • Рік: 2004
  • Країна: США
  • Дата виходу:27 січня 2005, «Геміні Кіносвіт»
  • Режисер:Джон Мур
  • У ролях:Денніс Куейд, Джованні Рібізі, Міранда Отто, Тайріз Гібсон, Х’ю Лорі, Джаред Падалекі, Тоні Карран, Стікки Фингаз, Джейкоб Варгас, Скотт Майкл Кемпбелл
  • Звук: Дубльований
  • Тривалість: 113 хв. / 01:53

Короткий опис фільму Політ Фенікса українською

Опис Одна з нафтових шахт перестає приносити прибуток, тому власник вирішує закрити бурову, а працюючих на ній людей доставити літаком додому. Все б було добре, але по дорозі їх транспортувальник ламається, і капітан змушений зробити аварійну посадку в монгольській пустелі, де і буде розгортатися основний сюжет кінокартини політ Фенікса. Після численних спроб зв’язатися з рятувальниками, або власниками літака, колишні нафтовики починають розуміти, що їм ніхто не збирається допомагати. І коли скінчитися продовольство і вода, вони просто загинуть серед безкрайніх пісків пустелі. Озлоблені на весь світ робітники, намагаються самі полагодити зламану техніку, адже їм необхідно підняти його в повітря і долетіти до величезної столиці Китаю. Але постійні суперечки, палюче сонце, не дають організовано працювати. Чи зможуть герої знайти між собою спільну мову і врятувати свої життя, або ж їм судилося загинути, так і не діставшись до цивілізації? Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Політ Фенікса Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Політ Фенікса / Flight of the Phoenix українською

Режисер:Джон Мур У ролях: Денніс Куейд, Тайріз Гібсон, Джованні Рібізі, Міранда Отто, Тоні Каррен, Стіки Фингаз, Джейкоб Варгас, Х’ю Лорі, Скотт Майкл Кемпбелл Пригоди. Опис: в центрі монгольській пустелі терпить крах вантажний літак, що перевозить вахтовиків-нафтовиків. Нафтовики повертаються з родовища, яке перестало приносити прибуток і тому було закрито. Залишилися без роботи, озлоблені, потерпілі аварії вахтовики розуміють, що тепер чекати допомоги нізвідки і вирішують… своїми силами побудувати літак і дістатися до Пекіна, поки спека, спрага і психоз не доконають їх остаточно. Сюжет фільму заснований на однойменній книзі Эллистона Тревера.

Сподобався фільм Політ Фенікса українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *