Смотреть Втеча онлайн українською

Втеча онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Жанр: кримінал , драма , Скоро в кіно
  • Рік: 2016
  • Країна: Росія
  • Дата виходу:4 лютого 2016
  • Режисер:Костянтин Тищенко, Юрій Сисоєв, Володимир Мистюков
  • У ролях:Володимир Вдовиченков, Мирослава Карпович, Андрій Чадов, Денис Косяков, Антон Буглак, Олександр Кононець, Прохор Чеховській, Олександр Фурсенко, Зоя Кайдановская, Олексій Фатєєв
  • Тривалість: 78 хв / 01:18

Короткий опис фільму Втеча українською

Опис Представлена вітчизняна, кримінальна, драматична кінострічка «Втеча за мрією», розповідає про життя трьох героїв фільму, чоловіків абсолютно різних між собою, що переслідують певні цілі. Хлопцям належить пережити безліч випробувань на шляху до своєї мрії, але головне-не відступати, рухатися тільки вперед, сміливо стикатися віч-на-віч з труднощами життєвого шляху, і домагатися свого. Вони відстоюють свої принципи, правду життя, таку, якою вони її бачать, навіть перед обличчям смерті, без підтримки рідних і близьких. Все це в кінцевому результаті суттєво змінить їх долю, повністю перевернувши внутрішній світ героїв представленої кінострічки. Перший з чоловіків, є письменником, творча натура. Він молодий, не встиг набути досвід, поки не видав жодного літературного твору, але смерть вже переслідує його, дихаючи хлопцеві в потилицю. Другий – працює лікарем, він принциповий, має свою точку зору, і готовий битися, щоб відстояти її. Ось тільки на нього не звертають уваги оточуючі, ніби не чують хлопця, не надаючи необхідної підтримки. Останній третій герой картини – адвокат, просто впевнений, що все у цьому світі продається, тільки за різною ціною. Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Втеча за мрією Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Втеча / The Getaway українською

Режисер: Зіновій Ройзман, В’ячеслав Нікіфоров У ролях: Юрій Чурсін, Володимир Єпіфанцев, Катерина Клімова, Дана Агішева, Євген Мундум, Тимофій Трибунцев, Нодар Сірадзе, Віталій Кіщенко, Володимир Юматов, Максим Зиков Опис: Кирило Панін, несправедливо звинувачений у злочині, якого він не скоював, мотає термін в колонії особливого режиму номер 23. Його братові Андрію Чернову нічого не залишається, крім як організувати досить зухвалу втечу Кирилу і ще ряду ув’язнених. Проте навіть дуже докладний і вивірений план може дати осічку в самий невідповідний момент… Один з членів групи втікачів отримує смертельне поранення і не в силах продовжувати розпочате, іншого здається перед особою морального пресингу переслідувачів… Але навіть практично зумівши дістатися до фінальної точки, героїв чекає ще одна неприємність – вертолітник, покликаний вивезти втікачів геть, сдрейфил і полетів, їх не дочекавшись. Після всього, що сталося Олексій змушений в самі стислі терміни сфабрикувати новий задум, щоб уникнути взяття під варту для себе і брата.

Сподобався фільм Втеча українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *