Смотреть Напролом онлайн українською

Смотреть Напролом онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Lockout
  • Жанр: Бойовик , трилер , фантастика , драма
  • Рік: 2011
  • Країна: Франция
  • Дата виходу:17 травня 2012, «Вольга»
  • Режисер:Джеймс Метер, Стівен Ст. Леджер
  • У ролях:Гай Пірс, Меггі Грейс, Вінсент Ріган, Джозеф Гілгал, Ленні Джеймс, Петер Стормаре, Джекі Ідо, Тім Плестер, Марк Танкерсли, Енн-Соленн Хатте
  • Звук: Дубльований
  • Тривалість: 95 хв / 01:35

Короткий опис фільму Напролом українською

Опис Детективні картини з фантастичної складової – цікаве і незвичайне поєднання, яке може бути вдало реалізовано за допомогою якісної режисури і продуманого сценарію з безліччю хитросплетінь в гідну кінострічку. У число таких продуктів зарубіжного кінематографу можна віднести фільм, знятий французькими режисерами Джеймсом Мэтером і Стівеном Ст. Леджером в 2011 році під назвою Напролом. Сюжетна лінія картини розповідає про спеціалізованої станції, що знаходиться на орбіті Всесвіту і виконує функцію великої тюрми. Відмінною особливістю умов даної в’язниці можна назвати той факт, що в’язні, які в ній знаходяться, перебувають у стані глибокого сну. Але незабаром з’ясувалося, що над цими в’язнями проводяться різні експерименти і досліди, мають незаконний характер. Метою прояснити обстановку в цю в’язницю направляється розвідувальна група під керівництвом дочки самого президента Сполучених Штатів Америки. Але як тільки група опинилася у в’язниці, з’ясувалося щось жахливе – вона повністю перебуває під владою ув’язнених. І на допомогу дочки президента надсилається спеціальний агент з метою її порятунку. Шановні кіноаматор бигсинема, повний фільм Напролом Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Напролом / The Hard Way українською

Режисер: Джеймс Метер, Стівен Ст. Леджер У ролях: Гай Пірс, Меггі Грейс, Вінсент Ріган, Джозеф Гілгал, Ленні Джеймс, Петер Стормаре, Джекі Ідо, Тім Плестер, Енн-Соленн Хатте Опис: На орбітальній станції MS 1 знаходиться найбільша космічна в’язниця. Тут в анабіозі містять величезну кількість (кілька тисяч) найнебезпечніших злочинців. Серед громадськості ходять чутки, що над ув’язненими, які занурені в штучний сон, проводять протизаконні секретні експерименти. Щоб розслідувати положення справ на станції, сюди відправляють комісію, яку очолює Емілі Уорнок – донька президента Сполучених Штатів. Після прибуття комісії на станції відбуваються непередбачені події, і космічна в’язниця опиняється в руках злочинців. Спецагенту Сноу, який деякий час тому був несправедливо звинувачений у державній зраді, має шанс отримати свободу і повернути собі добре ім’я. Він повинен проникнути в космічну в’язницю, яка є самою неприступною у Всесвіті, знайти і врятувати дочку президента.

Сподобався фільм Напролом українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *