Смотреть Ребекка онлайн українською

Ребекка онлайн

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: Houdini and Doyle
  • Жанр: детектив , кримінал , драма
  • Рік: 2016
  • Країна: Великобританія, Канада
  • Режисер:Стівен Хопкінс, Роберт Ліберман, Деніел о’хара
  • У ролях:Стівен Менген, Майкл Уестон, Ребекка Лиддьярд, Емілі Кері, Noah Jupe, Адам Нагаитис, Тім Макіннерні, CarneyPat, Джеррі-Джейн Пірс, Кіт Ломас
  • Звук: ColdFilm — (українською мовою)
  • Номер сезону:1 сезон
  • Додано / Всього серій:6 з 10

Короткий опис фільму Ребекка українською

Опис Захоплююча детективна історія, розказана в багатосерійному фільмі «Гудіні і Доїв», розповість про двох відомих людей, що жили в один час, долі яких переплелися. Досить часто життя зводить між собою знаменитих людей, навіть якщо рід діяльності кожного з них абсолютно різний. Великий англійський письменник сер Артур Конан Доиль, все своє життя присвятив творчості. Він видав безліч літературних творів на різні тематики, але більшість його книг детективні, цей жанр був ближче всього генію. Письменник справді захоплювався детективом, і сам, часто намагався розгадати складні злочини, шукати ниточку, що веде до розв’язки, а потім описував це на папері. Другий герой представленої картини прославився іншим мистецтвом, знаменитий ілюзіоніст Гаррі Гудіні, демонструє глядачеві настоявшие чари. Ця людина підготував і відтворив безліч трюків, які змушують просту людину повірити у його надприродні сили. Досягнувши піку своєї слави, герої картини об’єднують свої зусилля в розслідуванні резонансних справ, з надприродним підтекстом. Ось тільки Доїв вірити в містичні сили, а Гудіні навідріз заперечує їх існування. Шановні кіноаматор бигсинема, серіал Гудіні і Дойл 1 сезон Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Ребекка / Rebecca українською

Опис драми: близько року тому у Максимиллиана Де Уінтера, досить заможної людини, що померла дружина – Ребекка. Приїхавши в Монте-Карло вдівець зустрів місіс Ван Хоппер і її юну компаньйонку. Вдівець дуже зацікавився молодою дівчиною і одружується на ній. Разом вони повертаються в Корнуелл, у володіння сім’ї Де Уинтеров. Після прибуття нова міс Де Уінтер відчуває, як її постійно переслідують і пригнічують нагадування про Ребеці. В тому числі і прислуга колишньої пані відчайдушно чинить опір появі нової дружини Максимиллиана.

Сподобався фільм Ребекка українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *