Супермен 2 дивитись українською

Супермен 2 онлайн українською

Увага! Щоб дивитись в українській озвучці, оберіть український прапорець в плеєрі.

  • Оригінальна назва: All-Star Superman
  • Жанр: Бойовик , Фантастика
  • Рік: 2011
  • Країна: США
  • Режисер:Сем Лью
  • У ролях:Джеймс Дентон, Крістіна Хендрікс, Ентоні ЛаПалья, Едвард Еснер, Обба Бабатунде, Стівен Блум, Лінда Карделлини, Кеті Кавадини, Френсіс Конрой, Кріс Кокс
  • Звук: Багатоголосий
  • Тривалість: 76 хв / 01:16

Короткий опис фільму Супермен 2 українською

Опис Лекс Лютор, маючи злі наміри, тепер виявився засудженим до страти. Однак перед власною загибеллю йому вдалося дещо провернути. Виявляється, йому вдалося зламати код такого героя, як Супермен. Завдяки Лексу той був підданий сильному випромінювання, адже їм була отримана велика доза радіації. Саме вона і пошкодила його, завдавши клітинам Супермена значної шкоди. Лекс серйозно нашкодив захиснику всіх безневинних жителів нашої планети, яким величезна кількість раз доводилося здійснювати боротьбу за справедливість і приходити на допомогу нужденним у цьому людям. Радіація, насправді, річ недобра, завжди негативна і погана. Вона може мати такий вплив на улюбленого всіма Супермена, що той просто загине на місці. Знаючи про це, він не має наміру припиняти свою діяльність. Приречений на близьку загибель, той продовжує боротися зі злом і чинити протистояння різним і підступним лиходіям. Лойсу Леину вдається дізнатися про всі відбуваються речі, про справжнє призначення героя. Але зараз єдине, що залишається, — це очікування. Потрібно лише почекати, тоді стане ясно абсолютно все: чи зуміє Супермен дати відсіч людям з самими злими і небезпечними намірами, поки той буде володіти своїми силами, або ж він просто загине. Бути може, йому вдасться відродитися? Шановні кіноаматор бигсинема, повний мультфільм Надновий Супермен Ви можете подивитися онлайн на своєму смартфоні айфон, андроїд або айпад (iPad, iPhone, Android) і найголовніше в хорошій якості hd 720p на баскино.

Повний опис: Супермен 2 / Superman II українською

Режисер: Сем Лью У ролях: Кленсі Браун, Кевін Конрой, Еллісон Мек, Левар Бертон, Корі Бертон, Тім Дейлі, Рікардо Чавіра, Джон К. Макгінлі, Ксандер Берклі, Сі Сі Ейч Паундер Опис: Президенту Сполучених Штатів Лексу Лутору приходить на розум використовувати наближаються Криптонитовые астероїди для перемоги над Суперменом. Тепер він призначив за голови Супермена і Бетмена («спільника у тяжких злочинах») фантастичну нагороду в мільярд доларів. Тепер перед безстрашними героями дуже складні завдання: зупинити астероїди, зруйнувати підступні плани підступного Лутора і докопатися до правди. Ми запрошуємо вас дивитися онлайн бойовик «Супермен. Бетмен: Вороги суспільства».

Сподобався фільм Супермен 2 українською? Слідкуй за новими фільмами та серіалами на Strag.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *