Правовласникам

Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, розміщеного на сайті і не хотіли б, щоб Ваш матеріал був публічно доступний для користувачів, то ми вживемо заходів і закриємо його для перегляду!

Для цього Вам необхідно надіслати нам листа (в електронному вигляді), в якому вказати нам наступну інформацію:

1. Документальне підтвердження Ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:  відсканований документ з печаткою, або інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас, як правовласника даного матеріала.

2. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять об’єкти необхідні закрити. Після цього, протягом максимум 1-2-х робочих днів, ми Вам відповімо і вживемо заходів для закриття інформації.

Наш email: wor.tan@bk.ru

Ми відкриті для співпраці!

УВАГА! На самому ресурсі http://strag.com.ua не зберігається жодного матеріалу. Весь матеріал взято з інших ресурсів і розміщений на сайті тільки для ознайомлення. Користувачі ознайомлені з правилами розміщення інформації на нашому ресурсі і ми впевнені, що вони їх дотримуються. Всі розміщені на ресурсі http://strag.com.ua новини є власністю користувачів, які їх розмістили доти, поки не буде підстав вважати інакше.

Ресурс не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами матеріалів, розміщених на ресурсі. Розуміючи актуальність дотримання прав авторів, і прагнучи здійснювати свій бізнес в правовому полі, хочемо запевнити Вас, що як тільки факт порушення Ваших прав буде встановлений, ми зробимо все, що від нас залежать для усунення таких порушення і, по можливості, постараємося не допустити в подальшому подібних ситуацій.